Prima Food – Rybnik

Prima Food - Grill Bar
Gwarancja Smaku i Jakości!

Nasz nowy punkt Prima Food – Grill Bar został otwarty niedawno bo 5. Sierpnia 2022r. w działającym od 1997 roku lokalu Cafe Bar PRIMA.

Nasze mięso wołowe do burgerów cechuje się niepowtarzalnym smakiem i jakością, ponieważ składa się z 100% mięsa wołowego sezonowanego na sucho (Wołowina Burger SNS) z zawartość tłuszczu około 30%, które mieszamy z karkiem wołowym, dzięki czemu mięso otrzymuje naturalną kleistość i aromat.

Wszystkie nasze posiłki, które wymagają smażenia (burgery, frytki, kiełbasy, itd.) są wysmażane na najlepszej jakości tłuszczu wołowym zamiast oleju roślinnego, który zaniża przede wszystkim walory smakowe wysmażonych posiłków w przeciwieństwie do tłuszczu wołowego.
Tłuszcz wołowy charakteryzuje się neutralnym zapachem oraz znakomitymi parametrami fizyko-chemicznymi. Jest zdrowszy niż olej roślinny a smak posiłków na nim przyrządzonych jest zdecydowanie lepszy.

Również należy zwrócić uwagę, iż podajemy naszym Klientom tylko i wyłączenie zawsze świeże warzywa a oferowane przez nas sosy i dipy są produkcji rzemieślniczej, ręcznie wykonywane przez naszych sprawdzonych dostawców i w 100% naturalne (nie zawierają żadnych sztucznych dodatków ani ekstraktów).

Dla nas priorytetem jest aby nasi Klienci otrzymywali smaczne jedzenie na bazie naturalnych i zdrowych składników.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Team: PRIMA FOOD – GRILL BAR

Close
Close
Wishlist
Close